×
KALİTELİ GARANTİLİ ÜRÜNLER

SARI SIFIR YAKA TİŞÖRT


Yükleniyor...

SARI SIFIR YAKA TİŞÖRT
Açıklama
promosyon tişört modelimiz 1.kalite penye %100 pamuk kumaşlardan üretilmiştir. Yeşil penye tshirt modeli kendi kumaşından ince, rahat bir yaka modeline sahiptir. Yüksek kaliteli promosyon tişört arayışı içerisindeki firmalar, personel tişörtü, iş tişörtü olarak baskılı penye tişört ürünlerimizi tercih etmektedirler. Aynı şekilde çeşitli organizasyonlarda ve fuarlarda kullanılmak, dağıtılmak içinde tercih edilebilmektedir. Kullanımı rahat ince yapısı, ter çekme özelliği ile hafif ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

TİŞÖRT BASKI
Yeşil penye Tişört ön göğüs ve sırt kısmına serigraf baskı, emprime baskı, transfer baskı gibi farklı baskı yöntemleri ile logo ve firma isimleriz veya ürün üzerine baskı yapılabilmektedir. Baskılı Tişört alımlarınızda baskı renk sayısı ve baskı alanları tişört fiyatı konusunda farklılık ortaya çıkartığı için bizlere baskı yapılmasını istediğiniz görselinizi ileterek detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Stoklu ürünlerimizde tişört transfer baskı tekniği ile baskı işlemi yapılmaktadır.

Minimum promosyon yeşil tshirt sipariş adetimiz stoklu ürünler için 30 adettir. Promosyon penye baskılı tişört fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Yüksek adetli siparişlerinizde daha ucuz tişört fiyatlarını yakayabilirsiniz.

Farklı renklerde ve bedenlerde toptan tişört imalatı yapılabilmektedir.